poniedziałek, 22 lipca 2013

Pewna postawa

źródło: www.gdefon.com
Ostatnio dowiedziałam się, że tak jak odpowiednim sposobem myślenia możemy zaprogramować się na sukces, tak i  przyjmując odpowiednie postawy i wykonując odpowiednie gesty możemy wiele zdziałać w tej materii. Wystarczy przed ważnym spotkaniem, wystąpieniem czy rozmową na dwie minuty przyjąć jedną z tzw. "pozycji siły", aby promieniować na nich pewnością siebie. "Pozycje siły" to wszystkie te pozycje, które nas "powiększają". Najbardziej obrazową "pozycją siły" jest chyba ta, którą naturalnie przyjmują piłkarze po strzeleniu gola albo zwycięzcy przekraczający linię mety. Tak naprawdę wystarczy wziąć ręce za głowę i położyć nogi na stół albo rozsiąść się szeroko w fotelu albo stanąć przy biurku czy stole szeroko się o nie podpierając, wytrzymać dwie minuty, a potem świat będzie nasz ;)

Dla zainteresowanych tematem filmik:


4 komentarze:

 1. Sposób myślenia, nasza postawa, uśmiech, marzenia i wiara, w to, co robimy - to wszystko pomaga nam w osiąganiu tego, co zamierzamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. język ciała jest bardzo ważny

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha! Dobre:) Tylko trzeba to chyba wcześniej przećwiczyć, bo ta pozycja w wykonaniu kobiety może być przez niektórych dwuznacznie interpretowana.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo... mogę wszystko :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...